ما در فروشگاهمان تجربه بهترین محصولات فوق العاده مشتری مداری بینظیر قیمت ها و تخفیفات کیفیت و پشتیبانی را به مشتریان ارائه میدهیم

فروشگاه صنیعی پوشاک

فرهنگ را میتوان آن بخشی از محیط دانست که آفریده دست انسان است. پوشاک زبان غیر کلامی و هویت فرهنگی یک جامعه است ؛ پوشاک همچنین مهمترین و مشخص ترین مظهر قومی و سریع الانتقال ترین و بارزترین نشانه ی فرهنگی است.

بر این اساس، پوشاک یکی از نخستین ابزارهایی است که فرد در روابط خود با دیگران از آن استفاده کرده و حرفه، طبقه، طرز تفکر و نگرش، ایدئولوژی و موقعیتهای فردی و اجتماعی و به طور کلی فرهنگ خود را معرفی میکند.

همچنین درک رفتار مصرف کننده و ارزیابی فرایند تصمیم گیری خرید توسط مشتری در جوامع مختلف با توجه به تفاوت های فرهنگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.  طبق بررسی های انجام شده عوامل مؤثر در انگیزش مشتری برای خرید پوشاک عبارت از کیفیت، قیمت، زیبایی، برند، طراحی، تخفیف و مواردی از این قبیل می باشد. درضمن، نام تجاری از مهم ترین جنبه های هرکسب وکار بزرگ، کوچک یا خرده فروشی به شمار می آید. یک برند باید کامل و خالص باشد و از بهترین متریال برای تولیدات خود استفاده کند. برد مستدام و پایدار در دراز مدت اتفاق می افتد و برنده باید هم مشتری باشد هم صاحب برند مانند برندهای معروف دنیا که باعث افتخار مردم و کشورشان هستند.

هدف از فعالیت صنیعی پوشاک، ایجاد و احداث یک برند بزرگ موفق جهت تولید و خرید و فروش انواع کالاهای اولیه مجاز، واردات و صادرات انواع کالاهای مجاز انواع دستگاه های تولید پوشاک (مردانه و زنانه)، کیف و کفش و محصولات چرمی، البسه ، پارچه و سایر منسوجات و بازاریابی داخلی و خارجی، بازرگانی داخلی و خارجی، واردات و صادرات و خرید و فروش انواع پوشاک و کالاهای مجاز، تجارت الکترونیک، خرید و فروش و بازاریابی اینترنتی، شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی، ترخیص کالاهای شرکت از گمرکات، عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصه ها و مزایده ها و ایجاد شعب در نقاط مختلف کشور می باشد:

لذا این شرکت در تلاش است با استفاده از پتانسیل های موجود و توان اجرایی و تخصصی بالای خود و همچنین شناخت بازار و نقاط ضعف و قوت آن و همچنین تولید مطابق با نیاز و رفتار مصرف کننده نسبت به تولید و عرضه پوشاک مناسب و با کیفیت و قیمت مناسب اقدام نماید.

و کلام آخر:

ما به منافع کسانی که حتی نمی بینیم و نمی شناسیم، پایبندیم

می خواهید همیشه بروز باشید؟ مشترک خبرنامه ما شوید!

تلفن تماس

۰۳۱۴۵۲۲۷۴۱۸

موبایل

۰۹۱۳۴۶۳۴۶۰۲

آدرس نمایشگاه

اصفهان ، شـاهین شـهر ، خیابــان عطار ، فرعی ۳شرقی ، طبقه فوقانی ، داروخانـه شـبانه روزی ، پـلاک۶۵ ، طبقه اول ، واحد۱